English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

APARTMÁNY DAUN

Znojmo


APARTMÁNY DAUN
Single Image Single Image 

Popis:

Atraktivní bytový Apartmán Daun je příjemné ubytování ve zrekonstruovaném Paláci Daun na největším historickém náměstí malebného a vinařského města Znojma.

Nově zrekonstruované, prostorné, světlé a útulné apartmány nabízejí všechen potřebný komfort. V areálu můžete bezplatně parkovat, případně si i uschovat kola.

V Paláci Daun je v provozu i fitness, indoor cycling, manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví, solárium a prodlužování řas. Hned vedle domu je několik restaurací.

Umístění:

V okruhu několika desítek metrů najdete největší atraktivity Znojma – Znojemské podzemí, Radniční věž, Románskou rotundu sv. Kateřiny, Kostel sv. Mikuláše, Znojemský hrad, aj. Palác Daun je rovněž vstupní branou pro pěší turistiku a cykloturistiku národním parkem Podyjí a údolím řeky Dyje. Na vlakové a autobusové nádraží dojdete za 7 minut.

Ubytování:

Palác Daun je po rekonstrukci, prostorné apartmány - byty jsou plně vybavené, vysoká americká postel BONSPRING, najdete zde posezení, plochou TV, některé pokoje mají SMART TV, bezplatné wifi, kuchyňský kout s mikrovlnkou, toustovačem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí, káva, čaj, cukr, sůl, skleničky, šálky, hrníčky, misky, talíře a příbory, na pokojích je WC a koupelna s masážní vanou, prostorovou vanou nebo sprchou, fén, hygienické potřeby, ručník, osuška, župan.

Stravování:

DO 20-TI METRŮ 3 RESTAURACE
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz