English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Znojmo > HOTEL BAX***

HOTEL BAX***

Znojmo


HOTEL BAX***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tříhvězďičkový Hotel BAX se nachází v Oblekovicích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická. Hotel se totiž nachází mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze deset minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen 10 kilometrů. Hotel je tak ideálním místem pro vaše ubytování ve Znojmě

Umístění:

Znojmo – vinařská perla Jižní Moravy

Málokteré město nabízí tolik důvodů, proč jej navštívit, jako malebné Znojmo. Perlu Jižní Moravy proslavily filmové a hudební festivaly i každoroční slavnosti vinobraní. Mezi symboly města patří panorama červených střech i středověké opevnění v čele s Radniční věží a majestátním hradem nad řekou Dyjí. A co teprve historické centrum s desítkami útulných kaváren a restaurací. Zapomenout nelze ani na zdejší proslulé kavárny, vinařství a sklípky.

Ubytování:

HOTEL BAX má k dispozici 15 standardně vybavených jedno a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a dva prostorné apartmány z nichž jeden je mezonetový. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu.

Stravování:

V hotelu je k dispozici restaurace kde jsou podávány snídaně které jsou v ceně ubytování. V případě zájmu je možnost polopenze, případně plné penze.  
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz