English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Znojmo > Pension Grant Lux

Pension Grant Lux

Znojmo


Pension Grant Lux
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Grant Lux příjemný pension v romantickém stylu, Vám nabízí komfortní ubytovací služby, včetně možnosti parkování + úschovy kol. Svou polohou ve středu města Znojma s úžasnými výhledy do údolí řeky Dyje, splní požadavky nejnáročnějších hostů.

Pension Grant LUX se nachází v blízkosti všech zajímavostí znojemských a památníků vč. rotunda sv. Kateřiny, kostel sv. Mikuláše a Svatováclavská dvojkaple, Znojemské podzemí, Radniční věž, Znojemský hrad, Loucký klášter a další.

Pension disponuje pěti luxusními pokoji, (1x1+1, 1x2, 1x3, 1x2+1+1, 1x2+1+1+možnost přistýlky) v staroanglickém venkovském stylu.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem, luxusními koupelenami, které jsou vybaveny sprchovým masážním koutem s vaničkou, radiovým přijímačem, živým osvětlením, toaletou a umývadlem. Samozdřejmostí každé jednotky je taktéž lednička s minibarem, satelitní barevný televizní přijímač a možnost připojení k internetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz