English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Znojmo > Penzion Alma, Znojmo-Popice

Penzion Alma, Znojmo-Popice

Znojmo


Penzion Alma, Znojmo-Popice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Poloha penzionu - okraj obce, 2km od okraje Znojma. Kapacita celkem 4 pokoje, 8 lůžek, 2 přistýlky. Cyklisté vítáni, cyklostezky v těsné blízkosti penzionu.

Umístění:

Národní park Podyjí je ukázkou výjimečně zachovalého říčního údolí v bohatě zalesněné krajině jihozápadní Moravy. Na rakouské straně na něj navazuje Nationalpark Thayatal, se kterým vytváří přeshraniční bilaterální chráněné území. Národní park Podyjí se vyznačuje mimořádnými scenériemi, tvořenými pestrou mozaikou skalních amfiteátrů a srázných stěn, meandry, rozsáhlými suťovými poli a těžko prostupnými stržemi, ale i nivními loukami podél Dyje a prosluněnými lesostepmi s pestrými koberci teplomilných rostlin. Pro území je charakteristická mimořádná rozmanitost vyskytujících se živočišných a rostlinných druhů a jejich vysoká koncentrace na relativně malé ploše. Významná druhová pestrost rostlin a živočichů je podmíněná polohou chráněného území na rozhraní dvou biogeografických soustav.

Ubytování:

Budova č. 1: Dva dvoulůžkové pokoje tvoří rodinný apartmán se společnou koupelnou a WC, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj mají vlastní koupelnu a WC. Na pokoji lednička, v objektu WiFi internet.

Budova č. 2: Tři dvoulůžkové pokoje (jeden s možností přistýlky) a jeden třílžkový pokoj, všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC.

V každé budově k dispozici kuchyňka, v budově 2 velká společenská místnost s terasou, sauna a fitness.

Každá budova má své vlastní parkoviště, k dispozici je úschovna kol.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz