English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Znojmo > Penzion EDEN

Penzion EDEN

Znojmo


Penzion EDEN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Eden se nachází ve spodní části města Znojma a na břehu řeky Dyje, směrem na Vídeň a bývalé hraniční přechody Hatě a Hnanice.Hostům je k dispozici venkovní bazén, letní zahrádka , parkoviště,úschovna pro kola  . Těšíme se na Vaši návštěvu.

Umístění:

Okolí penzionu je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a koupání v 1 km vzdálené městské plovárně. Prostředí je přímo stvořené k toulkám Národním parkem Podyjí, vinicemi Šobes (nachází se na mezinárodní cyklotrase Greevways).
Využijte příležitost navštívit vinné sklípky a vinice. Region je bohatý na historické památky (např. Znojemský hrad či Loucký kláštěr).
Nejen děti jistě nadchne jízda turistickým výletním vláčkem, který má zastávku nedaleko našeho penzionu.
Na pěkný výlet s koupáním se můžete vypravit do 30 km vzdáleného Vranova nad Dyjí (zámek, přehrada) nebo 40 km vzdálených rakouských termálních lázní Laa an der Thaya.

Ubytujte se v pohodlném a útulném hotelu Penzion Eden na jižní Moravě, 8 ve městě Znojmo. Věnujte se relaxaci ve wellness centru, poznávejte okolí, ochutnejte moravské víno nebo využijte bohatého vybavení pro sport či turistických možností Národního parku Podyjí!

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. Možnost dětské postýlky či přistýlky.

Stravování:

 Snídaně obsahuje kávu, čaj, mléko, musli, máslo, džem, med, tavený sýr a eidam, šunku, jogurt, ovoce. Pečivo je vždy čerstvé. Na přání Vám můžeme připravit vejce nebo párky.
Pro větší skupiny a zájezdy možná plná penze či polopenze.

 

Penzion Eden - letní sezónní zahrada otevřená pouze pro naše hosty

 

Penzion Eden - letní sezónní zahrada otevřená pouze pro naše hosty,zahrada,bazén,pískoviště,gril,samoobslužný bar.

K dispozici jsou i automaty na kávu a občerstvení, pivomat ,limomat.

Snídaně 8,00-10,00 formou rautu

 

 

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz