English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Fox

Znojmo


Penzion Fox
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Soukromé ubytování apartánového typu v rodinném domku Penzionu Fox v klidné části královského města Znojma v blízkosti řeky Dyje, s kapacitou 4 lůžek . Penzion Fox má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. K příjemnému ubytování v Penzionu Fox přispívá bezdrátové internetové připojení (wi-fi ). K dispozici je také kuchyň s příslušenstvím (chladnička, varná konvice, mikrovlná trouba...) i zahrádka s posezením. Možnost parkování na parkovišti před Penzionem Fox. Noční klid je od 22.00 do 06.00 hod. Ukončení ubytování do 10.00 hod.

 

Umístění:

 

 

Vítejte na oficiálních stránkách Penzion Fox

Soukromé ubytování v rodinném domku Penzionu Fox v klidné části královského města Znojma v blízkosti řeky Dyje, s kapacitou 2 až 3 lůžek +1. Penzion Fox má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. K příjemnému ubytování v Penzionu Fox přispívá bezdrátové internetové připojení (wi-fi ). K dispozici je také kuchyň s příslušenstvím (chladnička, varná konvice, mikrovlná trouba...) i zahrádka s posezením. Možnost parkování na parkovišti před Penzionem Fox. Noční klid je od 22.00 do 06.00 hod. Ukončení ubytování do 10.00 hod.

 

Aktivity

 

V místě:

V okolí:

Hrady a zámky:

-  Rakousko 8 km
-  Termální lázně Laa an der Thaya
-  Wien 
-  90 km
-  Mikulov 50 km
-  Lednice 50 km
-  Vodní mlýn Slup 15 km

-  Vranovký zámek 25 Km
-  Hrad Bítov 32 Km
-  Jaroslavický zámek 20km
-  Hardegg a.d. Thayao

   

Přehrady:

 

-  Vranovská přehrada 25 Km
-  Výrovická nádrž 20 Km
-  Jevišovická přehrada - 20 Km
-  Nové Mlýny - 40 Km

 

-  Loucký klášter
-  turistické centrum Znovínu Znojmo, ochutnávky a prodej vín
-  Prohlídka znojemského podzemí
-  Znojemský hrad a rotunda
-  Národní park Podyjí
-  Vinné sklípky
-  Cyklotrasy v NP Podyjí
-  Moderní plovárna Louka
-  Fitness
-  Turistický vyhlídkový vláček
-  Kuželna s restaurací a zahrádkou (u plovárny a Louckého kláštera)
-  Rybaření na řece Dyji
-  Restaurace a nákupní centrum v blízkosti penzionu
-  Bowling

 

Volný čas

Město Znojmo můžete poznávat mnoha způsoby. Cyklistické kolo je optimální dopravní prostředek. Turisté by měli zavítat do Národního parku Podyjí s 75 kilometry pěších a cyklistických tras.

 


Moderní plovárna Louka

V blízkosti je městská plovárna Louka, kterou najdete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. V areálu moderní plovárny je několik bazénů s vyhřívanou vodou a s různou hloubkou, ale i skluzavky, vířivky, vodní hřiby a protiproudy. (od penzionu vzádlena cca 10 minut chůze)


Turistický vyhlídkový vláček


Město Znojmo můžete poznat také netradičně, během jízdy turistického vláčku (cca 90minut).Vláček projíždí středověkými uličkami, uvidíte významné památky a výhled z historických hradeb.


Adrenalinové a netradiční sporty


- paintball, čtyřkolky, vodní lyžování, vyhlídkové lety nebo lanové aktivity. Slaňování z mostu, lezení po skále, super-adrenalinové sbíhání 80m Vranovské přehrady....   Klidnější variantou aktivního trávení dovolené může být prohlídka Znojemského podzemí nebo program ve vinném sklípku.   


Koňské stezky


Koňská stezka tzv. Vranovská stezka je dlouhá 30km a vede mírně zvlněnou krajinou ze Znojma ochranným pásmem národního parku až do Vranova nad Dyjí.

Ubytování:

oukromé ubytování v rodinném domku Penzionu Fox v klidné části královského města Znojma v blízkosti řeky Dyje, s kapacitou 2 až 3 lůžek + 1. Penzion má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. K příjemnému ubytování v Penzionu Fox přispívá bezdrátové internetové připojení (wi-fi ).

K dispozici je kuchyň s příslušenstvím (chladnička, varná konvice, mikrovlná trouba...) a zahrádka s posezením. Možnost parkování na parkovišti před Penzionem Fox.

Noční klid je od 22.00 do 06.00 hod. Ukončení ubytování do 10.00 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz