English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Na Vyhlídce

Znojmo


Penzion Na Vyhlídce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Kvalitní a levné ubytování v NP Podyjí. Pokoje s vl. soc. zázemím. Vybavené kuchyňky pro Vaše vaření. Kolem penzionu je prostorná a udržovaná zahrada s krytým bazénem, pro chvíle oddechu nabízíme posezí pod altány. Možnost grilování. Pro děti hřiště s trampolínou, houpačky, šipky, stolní tenis a fotbal, pískoviště.

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky. Pokud Vás nebudou lákat jiné zajímavosti znojemského regionu, můžete posedět a relaxovat na udržované zahradě, nebo si zaplavat v bazénu. Pro úschovu kol máme uzamykatelné kolárny a osvětlené parkoviště přímo před objektem.

Umístění:

Klidné prostředí na okraji malé obce. Ideální výchozí bod pro cyklo a pěší turistiku.

Ubytování:

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky.

Stravování:

Pro soukromé vaření hostů jsou k dispozii plně vybavené kuchyňky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz