English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Popice

Znojmo


Penzion Popice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vinařský penzion na cyklostezkách Národního Parku Podyjí. Náš rodinný penzion se nachází na samém okraji Národního Parku podyjí v jedné z mnoha vinařských obcí okresu.

Pokoje jsou vybaveny TV,koupelnou,všichni hosté mají k dispozici povlečení,osušku,ručník.Využít mohou vybavenou kuchyňku s možností posezení,krytou pergolu s grilem,sklípek s posezením a možností zatopení,samoobslužná vinotéka. Samozřejmostí je úschovna a půjčovna kol.Děti se mohou zabavit na dětském hřišti s pískovištěm.

Nabídnout můžeme řízenou degustaci našich vín,která vyrábíme pod značkou VÍNO POPICE. Vyrábíme vína suchá(od 1 g zb.cukru) po přírodně sladká vína se zbytkovým cukrem 90 g. V nabídce máme samozřejmě i vína růžová a červená.

Umístění:

Penzion leží v obci Popice,která není tranzitní,což znamená minimální provoz.Před penzionem je parkoviště a zastávka autobusu MHD.Do centra města Znojma je od našeho penzionu cca 1 hodina pěšky.

Okolí penzionu je protkáno sítí cyklostezek,z nichž si vybere každý - náročné terény pro horská kola v NP i mírné zvlněné terény v ČR i Rakousku.Po cestě můžete navštívit ochutnávkové stánky či provozy jednotlivých vinařů u nás i v sousedním Rakousku.

Park vybízí mmj.i k pěším tůrám,je vyhledávanou lokalitou botaniků i ornitologů.

Ubytování:

Objekt má dva dvoulůžkové pokoje,jeden třílůžkový a jeden rodinný aoartmán,sestávající ze dvou samostatných pokojů o celkem pěti lůžkách,se společným vstupem a společnou koupelnou. Každý pokoj je vybaven TV,koupelnou(sprcha,WC),při příjezdu má každý host ručník,osušku,povlečení toaletní papír. Při pobytu min 5 nocí host obdrží jednu láhev vína vlastní produkce.

Stravování:

Víno,ochutnávky,snídaně,možnost přípravy občerstvení k degustaci v libovolném rozsahu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz