English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U Mikuláše

Znojmo


Penzion U Mikuláše
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Mikuláše se nachází v historickém centru Znojma, v městské památkové rezervaci, na hranicích Národního parku Podyjí. Samotný Penzion U Mikuláše je tak trochu výjimkou mezi ubytovacími zařízeními ve Znojmě v tom smyslu, že nabízí zcela netradiční souznění s pradávnou historií města. Měšťanský dům byl postaven po roce 1550 a přestavěn v 1.pol. 19. století. Penzion stojí v historickém centru Znojma v Městské památkové rezervaci, na hranicích Národního parku Podyjí. Pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem. Ubytování nabízí v apartmánu a ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Hostům je k dispozici recepce, kavárna, vinotéka, společenská místnost , kuchyňka a terasa s výhledem do NP Podyjí. V kavárně "U Rolanda" podáváme snídaně. Pro cyklisty je připravena úschovna i půjčovna kol a informační materiál o cyklistických stezkách zdarma. Penzion "U Mikuláše" má vlastní uzamykatelná parkovací místa zdarma. Internet (WIFI) zdarma.

Penzion U Mikuláše se může pochlubit panoramatickou terasou s výhledem na historické centrum Znojma a NP Podyjí. Národní park Podyjí je vzdálen 1000m. Hosté mohou využít společnou kuchyňku nebo vyrazit do některé z mnoha restaurací v okolí.  Na místě je k dispozici také kavárna a vinárna. Na panoramatické terase najdete ideální místo k odpočinku po náročném dni. Pakování ZDARMA .

Umístění:

Penzion stojí v historickém centru Znojma v Městské památkové rezervaci, na hranicích Národního parku Podyjí. Penzion v těsné blízkosti slavných historických památek.Klidná lokalita . 

Ubytování:

Kapacita penzionu je 17 lůžek a 8 přistýlek. Elegantní pokoje s výhledem na historické centrum Znojma, posezením a vlastní koupelnou. Vybavení pokojů výhled na památky, posezení, dřevěná podlaha, skříň , sprcha, toaleta, koupelna. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné zdarma. Dětská postýlka + lůžkoviny pro dítě do 3 let zdarma Dítě do 4 let bez nároku na lůžko, zdarma Domácí zvíře 100 Kč / den.

Stravování:

V penzionu U Mikuláše Vám připravíme snídani . 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz