English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Abertamy > Sport hotel

Sport hotel

Abertamy


Sport hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Sport hotel je ideálním místem pro trávení zimní i letní dovolené, firemní setkání, teambuildingové akce, sportovní soustředění, oslavy narozenin a výročí, svatby.

V okolí hotelu se nachází výtečné turistické a cykloturistické trasy a v zimě také mnoho sjezdových a běžeckých tratí (Pernink, Boží Dar, Klínovec). Možnost napojení na Krušnohorskou magistrálu.

Hotel nabízí 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a koupelnou s vlastním WC. WIFI zdarma.

Stylová restaurace s celkovou kapacitou 50 osob nabízející českou i mezinárodní kuchyni.

Všem hostům je k dispozici privátní sauna. Možnost pronájmu multifunkčního hřiště vedle hotelu.

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Umístění:

Hotel se nachází přímo na trati Krušnohorské magistrály, která nabízí přes 200 km upravených běžeckých tratí. Hotel se nachází v samé blízkosti Ski areálu Abertamy, jenž nabízí několik sjezdových tratí včetně K2 Freestyle Park. V roce 2013 byl otevřen zcela nový Ski areál Plešivec. Krušnohorský Skiareál Plešivec je nejnovějším zimním centrem v České republice. V oblasti mezi obcemi Pstruží a Abertamy vznikl komplex se třemi čtyřsedačkovými lanovkami (každá je schopna přepravit za hodinu  2 400 návštěvníků) a s osmi sjezdovkami o celkové délce přes dvanáct kilometrů. V areálu jsou dvě nástupní místa: ve Pstruží (nedaleko obce Merklín) a nedaleko města Abertamy, pod vrcholem Plešivce. Jakýkoli návštěvník, ať už úplný začátečník nebo zdatný lyžař, si pro sebe vždy najde to, co rád hledá a co od sjezdovek očekává. Kromě pestré škály širokých a přehledných sjezdovek nabízí areál také veškerý servis, od půjčoven lyží i snowboardů přes ski servis a lyžařskou školu. V okolí máte možnost adrenalinového vyžití, které nabízí Areál Plešivec. Vyzkoušejte např. obří houpačku, lanové centrum pro děti i dospělé, volný pád ze 16 m, horské koloběžky a čtyřkolky.  Pro milovníky horských kol je k dispozici přes 200 km cyklotras vedoucích napříč celým krušnohorským pohořím. Dále jsou k dispozici trasy pro pěší turistiku a vyznavače nordic walkingu, které Vás zavedou např. k rozhledně Plešivec, na vrchol hory Klínovec či do národní přírodní rezervace Velký Močál.

Ubytování:

Všech 16 dvoulůžkových pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a WiFi, která je přístupná v celém objektu hotelu.

Stravování:

V hotelu se nachází restaurace s celkovou kapacitou 50 míst, která nabízí českou i mezinárodní kuchyně. Restaurace je vhodná pro firemní setkání, soukromé oslavy, večírky, atd.

Možnost posezení v pivnici s kapacitou 40 míst a k dispozici je i restaurace s dětským koutkem. V letních měsících možnost posezení na zahrádce s dětským koutkem. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz