English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Cheb > Penzion MAŠEK

Penzion Mašek

Cheb


Penzion Mašek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion MAŠEK se nachází ve vilové čtvrti kde budete mít na dosah okouzlující přírodu, mnoho turistických zajímavostí i centrum Chebu s veškerou nabídkou kulturních akcí, volnočasových aktivit, obchodních příležitostí a dalších služeb.cca 20 min. pěšky od středu města Cheb a nabízí vám pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře.

Pro hosty zdarma bezdrátové připojení k internetu zdarma v celém objektu a uzavřené parkoviště.

Pro zpříjemnění pobytu a k přípravě lehkého občestvení je klientům k dispozici zázemí společenské místnosti, která je vybavena ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem, varnou konvicí apod., také je zde možnost pořádání menších hudebních večírků, svateb a dalších oslav k různým příležitostem.

Umístění:

Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku. Možnost zajištění jízdy na koních. V okolí je možné využít nabídky: ricochet, bazén, bowling, kino, sauna, solárium. Plochy pro sportovní využití: stolní tenis, basketbal. koš, ruské kuželky, petangue a míčové hry.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven sprchou, WC a rádiem. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové (možnost přistýlky) a 1 třílůžkový pokoj. Apartmán (1 x dvoulůžkový, 1 x třílůžkový) je vybaven : sprchou, toaletou, kuch. koutem. Ve společenském sále je k dispozici bar a TV+SAT. Možnost zapůjčení TV na pokoj.

Stravování:

Kromě ubytování dále nabízí snídaně a po předchozí domluvě také večeře.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz