English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Drmoul > Pension STYL

Pension STYL

Drmoul


Pension STYL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Styl je rodinný pension, který se nachází 2 km od Mariánských Lázní ve vesnici Drmoul. Dům je situován 200 metrů od silnice v blízkosti rybníka a kostela. Stářím 200 let patří mezi jeden z nejstarších domů v obci, proto styl pensionu ukazuje práci dřívějších mistrů
jako jsou původní dřevěné stropy, ozdobné trámy, kamenné sloupy a jiné. Před domem je uzavíratelné parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískoviště. Na zadní zahradě je možno využít ohniště a za poplatek vypůjčit zahradní gril .

Umístění:

V místě penzionu jsou k dispozici tenisové kurty, cyklistické trasy, trasy na in-line brusle, v dosahu - krytý bazén, venkovní koupaliště, golf, sjezdovka . Okolí je ideální pro houbaření, turistiku. Nacházejí se zde památky jako např.:  zámek Kynžvart, klášter Teplá, Františkovy Lázně, přírodní rezervace a stezky.

Ubytování:

Ve všech pokojích jsou původní trámy , dřevěné podlahy a někde i 100 let staré dřevěné stopy. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a některé mají společné sociální zařízení umístěné na chodbě. Na všech pokojích je televize. Hostům je k dispozici společná kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Stravování:

V přízemí domu je restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty.  Lze si zde objednat snídaně, polopenzi či plnou penzi za příznivé ceny. Kapacita restaurace je 30 míst, možnost objednání akcí, svateb, K využití patří také venkovní terasa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz