English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Františkovy Lázně > Lázeňský hotel Pyramida II

Lázeňský hotel Pyramida II

Františkovy Lázně


Lázeňský hotel Pyramida II
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Spa&Wellness-hotel nabízí ubytování v 31 dvoulůžkových pokojích s balkonem a 4 menších jednolůžkových pokojích bez balkonu. Hotel má vlastní resturaci, společenskou místnost s TV a internetovým koutkem, vlastní plně vybavené rehabilitační Spa-centrum pod vedením odborného zkušeného personálu. K hotelu patří venkovní parkoviště (zdarma), parkování je možné také v garážích (za poplatek). Lázeňský hotel Pyramida II je připraven i na hosty se zvláštním přáním: nabízí pouze nekuřácké pokoje, praní a žehlení prádla a mnoho dalšího. Ubytování se zvířecími miláčky je povoleno (za poplatek). Recepce poskytuje servis buzení po telefonu. Po domluvě obstaráme na pokoj dětskou postýlku nebo přistýlku, rádi vyjdeme vstříct přáním našich hostů. K hotelu patří i malá obora se stádem daňků, muflonů a jelenů, také výběh se pštrosy a venkovní voliéra s okrasným ptactvem. Hosté Hotelu Pyramida II mají volný vstup do sauny (15-21 hod) a do bazénu (11-21 hod, v pátek 15-21 hod) v hotelu Pyramida I.
Umístění:V okolí hotelu naleznete spoustu turistických cílů a námětů na pěší nebo cyklistické výlety. Nejblíže je historické centrum Františkových Lázní nebo nedalekého města Cheb, v blízkém okolí lze navštívit např. Hrad Seeberg, Skalná, zámek Mostov, Kynžvart, Chebský hrad, klášter Teplá aj., zajímavou lokalitou je přírodní rezervace SOOS nebo vesnický skanzen Doubrava u Chebu. Pěšky je možné navštívit nejmladší sopku v Čechách, Komorní Hůrku, na kole (ať už vlastním nebo zapůjčeném v hotelu) např. Motýlí dům v Žirovicích u Františkových Lázní nebo historický hrázděný statek Štekrův mlýn a spoustu dalších turistických zajímavostí.
Ubytování:Hotel disponuje 35 pokoji: 31 prostorných dvoulůžkových pokojů s balkonem a 4 malé jednolůžkové pokoje bez balkonu. Všechny pokoje jsou vybaveny Sat-TV, radiobudíkem, minibarem, sejfem, vlastní koupelnou se sprchou/WC a fénem. Župan je zdarma k zapůjčení na recepci.
Stravování:Lázeňský hotel Pyramida II má vlastní restauraci pro cca 60 osob, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ubytování je možné se snídaní, nebo je možné přikoupit polopenzi či plnou penzi. V létě je v provozu přilehlá Letní terasa s výhledem do obory, kde se za hezkého počasí pořádají o víkendu hudební odpoledne nebo grilování. Hosté mohou využít také vyhlídkovou kavárnu v prosklené špici Pyramidy I, kde se 2x v týdnu konají taneční večery s živou hudbou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz