English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Jáchymov > Apartmány Jáchymov

Apartmány Jáchymov

Jáchymov


Apartmány Jáchymov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Celý objekt má bezbariérový přístup a ubytování je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem.

Jednotlivé apartmány jsou mimo jiné vybaveny, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a v některých apartmánech i mikrovlnou troubou, topinkovačem či kávovarem.

Umístění:

Zimní sezóna: lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid, Boží Dar nebo přímo v Jáchymově. Od ledna 2015 je otevřena nová lanovka na KLínovec, k lanovce jezdí při dobrých sněhových podmínkách SKI BUS  Uvedené lokality jsou dosažitelné autem, linkovým autobusem nebo pěšky. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích ke spodní stanici lanovky na Klínovec. Klínovec je dosažitelný též lanovkou z Jáchymova.

Letní sezóna: vhodné východisko pro turistiku - lanovka na Klínovec, autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je přírodní koupaliště s minigolfem. V 15 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je  AQUAPARK s tobogány - největší vodní atrakce v ČR. Dále je možné absolvovat vyjížďky na koních v 10 km vzdálených Děpoltovicích. V lázeňském domě AGRICOLA - cca 300 m od domu,  je k dispozici bazén s toboganem, vířivkou, saunou apod. V Ostrově nad Ohří je možné si pronajmout tenisový nebo ricochetový kurt nebo navštívit venkovní koupaliště s tobogánem a dětským bazénem.

Ubytování:

Ložnice - dvoulůžko + patrová postel, noční stolek, skříň

Obývací pokoj s jídelním koutem - rozkládací sedací kauč, křeslo, stolek, jídelmí stůl, židle, skříňky

V chodbě šatní skříň s věšákem

Stravování:

Apartmány mají vlstní vybavená kuchyňský kout, nejbližší restaurace je cca 100 m
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz