English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Jáchymov > Hotel Berghof

Hotel Berghof

Jáchymov


Hotel Berghof
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Berghof se nachází v Krušných horách, na polosamotě , nedaleko od lázeńského města Jáchymova.Má uzavřený vlastní pozemek o rozloze 10 000 m2, na kterém se kromě samotné budovy nachází také parkoviště, dětské hřiště, ohniště, pískoviště , sezónní nasdzemníi bazén.

Celková kapacita hotelu je 42 pevných lůžek, v 16 moderních útulných nekuřáckých pokojích. Na některých pokojích možnost až dvou přistýlek.Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV Sat.

Umístění:

Hotel se nachází na polosamotě, v bezprostřední blízkosti lesa, přímo na křižovatce turistických tras a běžeckých stop.  Nejznámějsí stezka vedoucí přímo před vraty je Jáchymovské peklo.  Nejbližší sportovní areály: areál Náprava - cca 1,5 km či areál Eduard cca 2 km. Ostatní lyžařská centra jako Klínovec, Plešivec,  Boží Dar či Neklid jsou vzdálená cca 5 - 8 km. V létě je okolí ideální pro turistiku i cykloturistiku, blízká obec Mariánská nabízí umělou stěnu, areál Plešivec cca 6 km - zcela nový ojedinělý adrenalinový park či stezku v korunách stromů různých náročností.  V nedalekém Oberwiesetnahlu  vždy od května do října mohou  naši ubytovaní hosté využít bobovou dráhu či lse nechat svést unikátní lanovkou na nejvyšší horu Fichtelberg.

Hotel mái výhodnou  polohu k poznání Jáchymovska,  Božího Daru a blízkého okolí. V Jáchymově lze navštívit unikátní Štolu č. 1 s komentovanou prohlídkou, dále Bylinkárnu s bohatou nabídkou léčivých produktů nejen z krušnohoských bylinek. V blízkosti radnice   muzeum se známou Mincovnou. 

Boží Dar nabízí lákavé turistické stezky př. Ježíškova cesta - okruh určen zejménha malým návštěvníkům  Na nejvyšší hoře Krušných hor na Klínovci se lze pokochat krásným výhledem do kraje díky nově otevření rozhledně. 

Ubytování:

Moderní útulné nekuřácké pokoje se sprchou, WC a TV SAT. Pokoje jsou umístěny v prvním patře s výhledem do zahrady či do lesa. Dva pokoje poté v přízemí. 

Stravování:

Součástí hotelu je rustikální restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní a otevřeným krbem uprostřed. Kapacita 50 míst, v létě v provozu letní terasa s grilem. Samostatná místnost k podávání snídani, slouží také jako možný salonek pro uzavřená jednání, školení či soukromé akce. Snídaně jsou podávány formou studeného a  teplého bufetu s  koutkem  zdravé výživy /musli, ovoce, jogurt../

Náš bohatý jídelní lístek nabízí pokrmy převážně české kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz