English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA

Karlovy Vary


BOUTIQUE SPA HOTEL AQUA MARINA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Boutique Spa Hotel Aqua Marina ****.

Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo.

Umístění:

Spa hotel Aqua Marina se nachází v samém centru lázeňské zóny, přímo naproti Mlýnské kolonádě.

Ubytování:

Spa hotel**** Aqua Marina nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených pokojích. K dispozici je jeden apartmán, 22 dvoulůžkových a dva jednolůžkové. Polovina pokojů je s balkónem. Všechny jsou s vlastní koupelnou a fénem, minibarem, LCD televizorem s 20 programy, sejfem, připojením k internetu. Na hosty čeká župan a přezůvky, aby mohli přejít z pokoje na balneo.

Stravování:

Hotelový restaurant s rytířským krbem a rožnícím strojem je k dispozici lázeňským hostům po celý den takto: snídaně: 7,30 – 10,00, obědy: 12,00 – 14,30, večeře: 18,00 - 21,00.
Počet míst: 57 osob. Snídaně probíhají formou bohatého bufetu, obědy a večeře výběrem z menu. K dispozici je dietní koutek nebo individuální dietní stravování podle dietního plánu sestaveného naším specialistou – zkušenou dietní sestrou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz