English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > EUROPENZION

EUROPENZION

Karlovy Vary


EUROPENZION
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion má k dispozici 15 pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

Po celém areálu je bezbariérový přístup s využitím výtahu. Uzamykatelné parkoviště s kapacitou 9 vozů. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování i lázeňská taxa.

Umístění:7 km od pensionu je golfové hřiště. Karlovy Vary a okolí nabízejí možnost lesních procházek po trasách dlouhých sto dvacet kilometrů vybudovaných před sto lety ve zdejším parku nad městem. Hosté si mohou zahrát tenis, golf, vychutnat si jízdu na koni nebo si zaplavat v termálním bazénu. Návštěvníci města ale mají také k dispozici billiard, kuželky a squash.Ve vzdálenosti 500 m se nalézá Krajský úřad a Krajská knihovna.
Ubytování:Pokoje jsou vybavené barevným televizorem se satelitním příjmem. V apartmánech je hostům k dispozici také lednice.
K ubytování zde slouží 2 jednolůžkové pokoje, 10 dvoulůžkových pokojů, 1 vícelůžkový pokoj a 2 apartmány.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz