English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > HOTEL MALTA

HOTEL MALTA

Karlovy Vary


HOTEL MALTA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Malta nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových a 4 třílůžkových pokojích. Z většiny pokojů je okouzlující výhled na lázeňskou kolonádu.

Umístění:

Karlovy Vary jsou nejoblíbenějším z českých lázeňských měst a už odnepaměti je navštěvují lidé z celého světa. Ve městě a jeho okolí jsou desítky léčebných pramenů, léčí se zde hlavně choroby zažívacího a pohybového ústrojí.

Mezi vyhlášené místní speciality patří typické karlovarské oplatky a sladkohořký likér Becherovka. Již od roku 1946 město hostí Mezinárodní filmový festival, na který se každoročně počátkem července sjíždějí tisíce filmových fanoušků. Pro milovníky golfu jsou k dispozici nedaleko od města dvě golfová hřiště.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (se sprchou, fénem a WC), satelitní televizí, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou.

Stravování:

Pro hosty hotelu Malta je k dispozici nekuřácká restaurace hotelu Růže s letní předzahrádkou, která se nachází pouze přes ulici, stačí ujít pár kroků.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz