English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Hotel ADRIA

Hotel Adria

Karlovy Vary


Hotel Adria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí 41 komfortně zařízených pokojů s kapacitou 67 lůžek. Z toho 15 jednolůžkových, 16 dvoulůžkových z toho 10 pokojů de-luxe vhodné také pro rodiny s dětmi.

Umístění:

Hotel adria se nachází v administrativní části města. 50 m od hotelu se nachází Becherplatz s vlastním pivovarem a muzeem Becherovky. V Karlových Varech je mnoho míst, které stojí za shlédnutí, informace Vám rádi poskytneme na naší hotelové recepci.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, fénem, WC, minibarem (za úplatu), TV a Wifi internetem (zdarma). V přízemí hotelu se nachází restaurace o 35 místech, ve které se podávají snídaně..

Stravování:

V hotelové restaurace se podávají našim hostům snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz