English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Hotel PALATIN

Hotel Palatin

Karlovy Vary


Hotel Palatin
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový Garni Hotel Palatin disponuje 16 moderními dvoulůžkovými pokoji rozdělenými na kategorie Comfort a luxusnější Superior a 1 prostorným třílůžkovým apartmá s vlastní kuchyňkou.

Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat v podzemních garážích hotelu Thermal vzdálených od hotelu přibližně 600 metrů či bezplatně na některé z okolních ulic.

Umístění:

V Karlových Varech se rozhodně nudit nebudete. jen pár kroků od hotelu můžete obdivovat sílu Vřídla tryskajícího horkou vodu až do výšky 12 metrů, projít se po Mlýnské kolonádě, vystoupat na rozhlednu Diana, ze které je nádherný výhled na celé město, ochutnat Becherovku v Jan Becher Muzeu či navštívit sklářskou huť a muzeum sklárny.

Ubytování:

V každém z pokojů a apartmá Garni Hotelu Palatin naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, minibar, telefon a vysoušeč vlasů. V pokojích Superior se můžete kochat výhledem na kolonádu a v apartmá využít plně vybavenou kuchyňku.

V hotelu je Vám k dispozici trezor, úschovna zavazadel, prádelna, služba žehlení, solárium a masáže. Rádi Vám zde také zarezervují vstupenky na kulturní i sportovní a zorganizují exkurze.

Stravování:

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů podávaná v místní jídelní hale. V blízkosti hotelu si pak můžete pochutnat na pokrmech české i mezinárodní kuchyně v restauracích Salvator, Chebský dvůr či Promenáda.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz