English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Interhotel CENTRAL

Interhotel CENTRAL

Karlovy Vary


Interhotel CENTRAL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Díky svému umístění a balneo provozu se „Interhotel "Central" právem řadí mezi jedno z nejlepších sanatorií v Karlových Varech.  Maximální efektivnosti zdravotnických služeb je dosaženo použitím minerální vody, která je vedena přímo do hotelu z termálních pramenů což ustanovuje 17. certifikát umístěn  na fasádě hotelu.
      Sanatorium nacházející se přímo v hotelu nabízí procedury na základě vlastní léčebné báze pro léčbu nemocí žaludečního traktu, pohybového aparátu, metabolických poruch (cukrovka, obezita, hypercholesterol, dna), rehabilitace po onkologických onemocnění stejně jako relaxační či wellness programy a lázeňské procedury. Léčba dětí je možná již od 6 let.

 

       Hotel má 84 pokojů (kategorie standart a de Luxe včetně connection room), plně vybavených pro pohodlné ubytování. Pokoje jsou vybaveny v závislosti na kategorii - vanou nebo sprchou, bidetem, dvěma umyvadly, vysoušečem vlasů, šatnou, TV se satelitním příjmem (ORT, PTP aj.), trezorem, minibarem, telefonem, županem a pantoflema, internetem a manželskou postelí (King size) s rozměry 200 x 200 cm s možností oddělení lůžek.
     

      V hotelu se nachází bazén s protiproudem, whirlpool, sauna, solárium, fitness centrum (jóga, pilates), exkluzivní kosmetický salon značky «La Prairie» Švýcarsko, kadeřnictví, pedikúra, ruský kulečník, internet (Wi-Fi na lobby baru zdarma), konferenční sál pro 50 osob, jednací sál, soukromé garáže pro 15 automobilů, venkovní parkoviště, vnitřní zahradní terasy, služby prádelny a čistírny.


      Ideální poloha a útulné prostředí v hotelu, individuální přístup a kvalifikovaný zdravotnický personál se znalostí anglického, německého, ruského a českého jazyka bude pro Váš pobyt a léčbu příjemný a pohodlný v každém ročním období. Interhotel Central" je pro soběstačné lidi, kteří dokáží ocenit čas a využít ho efektivně k dosažení požadovaného výsledku při pobytu v lázních.

Umístění:

Hotel je situován v klidném prostředí 100m od Vřídelní kolonády s proslulými vřídelními prameny. V okolí se nachází divadlo, koncertní sál, muzeum i značkové prodejny.

Ubytování:

SGL standart 22 m2 - s výhledem do hotelových teras
SGL de Luxe 26 m2 - s výhledem na řeku, king size bed
DBL standart 29 m2 - s výhledem na řeku, z toho 6 pokojů s výhledem do hotelových teras king size bed
DBL de Luxe 37 m2 -  s výhledem na řeku, (také jako connection room), king size bed, šatní místnost, koupelna - dvě umyvadla, vana, bidet, WC
Suite standard 43 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem do hotelových teras, king size bed
Suite de Luxe 48 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem na řeku, king size bed
Suite Premier 70 m2 - dvoupokojový apartmán s výhledem na řeku, king size bed, šatní místnost, koupelna 12 m² + sprchový kout.

Stravování:

Restaurace nabízí speciality České i mezinárodní kuchyně a i dietní stravu, která je nedílnou součástí komplexního léčení. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou speciálního menu vytvořeného vlastním dietologem hotelu a dále lobby bar nabízející nejrůznější nápoje a dezerty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz