English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > PENZION FAN***

Penzion Fan***

Karlovy Vary


Penzion Fan***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Fan***  - k dispozici máme 8 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové, 1 třílužkový pokoj a 1 rodinný pokoj (manželská postel a palanda). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC.  Pokoje jsou  nekuřácké ! Součástí každého pokoje je malá kuchyňská linka, kde si připravíte jednoduchá jídla či uvaříte chutnou kávu. V objektu WIFI - zdarma.

Pokud hledáte prostory pro uspořádání malého školení, obchodního setkání nebo večírku s přáteli, spojte váš pobyt s pronájmem salonku. Denní sazby za pronájem  - viz ceník (pro hosty penzionu je pronájem salonku zdarma). Navíc vám rádi pomůžeme uzpůsobit salonek vašim potřebám - od stěhování nábytku po zajištění občerstvení atd.

Motoristé ocení uzavřené parkoviště. Náš penzion je ideální zastávkou také pro motorkáře i cyklisty. Úschovna kol, lodí nebo golfobých bagů zdarma k dispozici.

Penzion Fan***  je lehce dostupný ze všech hlavních silničních tahů. Pejsci vítáni !

Umístění:

 

 

Další naší aktivitou je cyklistika. Nádherná krajina ideální pro rodinné výlety i k pročištění hlavy po obchodním jednání. Cyklobusy, cyklovlaky. Cyklopůjčovna. Jako aktivní cyklisté rádi poradíme jak u nás strávit víkend nebo celý týden.

 

Motocyklisté pozor - naše velké hlídané parkoviště je přesně to, co pro vaše stroje potřebujete. V případě deště možno uschovat motorky do garáže. Jedinečná příležitost v Karlových Varech.!

 

 

Ubytování:

Všechny  pokoje v penzionu FAN*** jsou moderně vybaveny -  prostorná lůžka s antialergickými polštáři a přikrývkami, kuchyňská linka vč. základního nádobí, chladničky, rychlovarné konve, vařiče, útěrky a mycích prostředků na nádobí.  Prostorná koupelna se sprchou a WC  /šampon,mýdlo,ručník,osuška / . Fén lze zapůjčit bezplatně na recepci.

TV-SAT vč. DVD, radiobudík. .

Na vyžádání lze zapůjčit dětskou postýlku a židličku i nočník :)

Pokoje mají venkovní žaluzie, které vás chrání při spánku nejen proti světlu ale tlumí i zvuky.

 

 

V případě nepříznivého počasí vám pomůžeme  překonat nudu zapůjčením stolních her.

Stravování:

Snídaně - naše pečlivě připravené domácí snídaně podáváme v salonku /v přízemí vedle recepce/. Nejsou u nás povinné, protože každý má možnost si na pokoji jídlo připravit.

Minimarket - 100 m od penzionu

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz