English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Spa hotel Panorama

Spa hotel Panorama

Karlovy Vary


Spa hotel Panorama
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Sanatorium PANORAMA leží v samém srdci Karlových Varů. Z jedné strany hotelu se nabízí kouzelný výhled na celé lázeňské centrum města, z druhé strany k hotelu přiléhá smíšený les, obklopující celé Karlovy Vary.

Hotel byl postaven ve stylu českého klasicismu v roce 1829 a v roce 2001 byl komplexně zrekonstruován a vybaven novým léčebným centrem. Jeho pokoje jsou plně zařízené a vyhovují hodnotícímu stupni ****.

Spa hotel má odpovídající vybavení k léčbě a kvalifikovaný personál. Hostům nabízí široký výběr rehabilitačních procedur a wellness programů.

Hotel nabízí další služby – fax, internet, parkování zdarma, garáž za poplatek, půjčování aut a horských kol, terasu s jedinečným výhledem na město.
Hotel provádí exkurze do Karlových Varů, hlavního města Prahy a dalších významných míst celých Čech. Milovníkům sportu umožňuje provozovat tenis, golf pod vedením odborného trenéra s licencí PGA, pěší túry a velký termální bazén.

Máte zájem o lázeňské balíčky v lázních Karlovy Vary?

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, telefonem s přímou linkou, fénem, vanou v koupelnách, WC, mini barem a v neposlední řadě nabízí neopakovatelný výhled na Karlovy Vary.

Stravování:

Restaurace hotelu nabízí českou kuchyni včetně všech dietních jídel. Snídaně je nabízena formou „švédského stolu“ a je zahrnuta v základní ceně za ubytování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz