English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Stein Elbogen

Loket


Hotel Stein Elbogen
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Stein Elbogen sídlí v historické budově puvodnich majitelů nejstarší porcelánky v Čechách. Hotel nabízí jedinečné komfortně zařízené pokoje, kavárnu&bar či relax zahradu.

Hotel Stein Elbogen poskytuje ubytování v prostorných pokojích s kvalitním vybavením včetně jednoduchého kuchyňského koutu, posezením, jídelními stoly, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. V celém hotelu je k dispozici zdarma rychlé připojení k internetu.

V hotelu se podávají domácí servírované snídaně. Hosté mohou vybírat z bohatého menu a k dispozici jsou také kvalitní kávy, čaje, marmelády či džusy. 

Hosté mohou využít hotelovou kavárnu, kde si mohou vychutnat kvalitní kávy či další občerstvení. Posedět lze na terese, relax zahradě či u krbu v kavárně. 

Parkování je hostům k dispozici zdarma na dvou uzavřených parkovištích v zahradě hotelu.

Hotel stojí jen pár minut od hradu, cca 1,5 km od vlakového a autobusového nádraží. Hned pod hotelem vede cyklistická stezka, po které se můžete vydat třeba na romantickou cestu do Karlových Varů.

Stravování:

Součástí ceny ubytování je domácí snídaně. Snídaně jsou podávány ve stylové kavárně formou 3 chodového menu. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz