English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Modrý Svět

Loket


Penzion Modrý Svět
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný penzion Modrý Svět Vám nabízí přátelské a přívětivé prostředí. Zaujmout může především vynikající polohou. Penzion se nachází na okraji historického centra města Loket s výhledem na hrad, přírodní amfiteátr a řeku Ohře. Útulné ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupinové i individuální pobyty.

Penzion Vám nabízí  ubytování v 6 pokojích s kapacitou 16 lůžek s možností přistýlek. U penzionu se nachází menší zahrádka s posezením pod pergolou, pískovištěm pro děti a zahradním domkem.

Typy pokojů jsu 2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové.

Umístění:

Město Loket se nachází v ohybu řeky Ohře, která zde obtéká vyvýšené místo připomínající ohnutou paži, odtud pochází i název Loket. Nejnavštěvovanější památkou historického městečka je románský hrad Loket z počátku 13. Století, který je obtékán ze tří stran řekou Ohře. V romantickém prostředí podhradí se nachází unikátní přírodní amfiteátr, ve kterém se před nádhernou kulisou nasvíceného hradu, vypínajícího se nad řekou Ohří, konají nejrůznější kulturní akce, divadelní a operní představení, koncerty a slavnosti. Těšit se můžete i na jarmarky, vánoční trhy a vinobraní.

Městečko Loket, ležící v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, je obklopeno nádhernou přírodou a stává se tak východiskem několika značených turistických tras. Nejoblíbenější cesta Vás z Lokte zavede romantickým údolím řeky Ohře kolem chráněného žulového skalního města Svatošské skály až do Karlových Varů. Celé údolí je přístupné pouze pěším nebo cyklistům a je proto oblíbeným cílem vycházek a relaxace. V Lokti se můžete vydat do některé z vodáckých půjčoven a splout si řeku hlubokým kaňonem na kanoi či raftu.

Ubytování:

V každém pokoji je vlastní sociální zařízení(WC+ sprchový kout), TV-SAT ,Wi-Fi. Pro pokoje je společná malá kuchyňka.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz