English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Hotel FLORA

Hotel FLORA

Mariánské Lázně


Hotel FLORA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Flora *** byl původně otevřen již v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka, který byl zakladatelem lázeňských parků, a před první světovou válkou se stal nejluxusnějším hotelem ve městě. Dnes Hotel Flora *** nabízí standard tříhvězdičkové kategorie. Hotel nabízí svým klientům 69 moderních dvoulůžkových pokojů. Hotel se nachází přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů. Nedílnou součástí Hotelu Flora *** je léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program nebo jen využívat léčebných procedur vč. speciálních (lávové kameny, medová masáž atd.). V hotelu se nachází kosmetika, pedikúra, manikúra. Hosté mohou využívat internetový koutek. Další možnou aktivitou může být golf, jízda na kolech, nordic walking, spinning, tenis, jízda na koních, jachting, lanové centrum, lyžování - sjezdovka je od hotelu vzdálena cca 800 m.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, telefonem s přímou provolbou, sejfem, vlasovým fénem. Některé pokoje mají balkon.

Stravování:

Součástí Hotelu Flora jsou dvě příjemně zařízené restaurace s nabídkou výtečného stravování. Z jídelního lístku si můžete vybrat pokrmy české i mezinárodní kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz