English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Krakonoš ***

Mariánské Lázně


Hotel Krakonoš ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

POLOHA HOTELU - hotel se nachází v přírodním a klidném prostředí na okraji Mariánských Lázní.  

UBYTOVÁNÍ - ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích vybavených Spr.+WC, SAT/TV, ledničkou, fénem, telefonem. Nabízíme dlouhodobé léčebné pobyty, ale i krátkodobější wellness pobyty plné relaxace a odpočinku.

VYBAVENÍ - recepce, směnárna, restaurace, venkovní terasa, bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi, kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, biopéče o nohy a ruce - rybičky Garra Rufa. Balneoprovoz: chmelová koupel, koupele s přísadou, perličkové koupele, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže: čokoládové, klasické, sportovní, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, aroma masáže, ultrazvuk, magnetoterapie, diadynamik, inhalace, rašelinové obklady, individuální a skupinový léčebný tělocvik, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín, Kneipovy koupele.

STRAVA: snídaně - bufetové stoly, polopenze - (snídaně + večeře výběr ze 3 menu o 3 chodech), plná penze. Stravování "a la carte". 

 

 

Umístění:

Přímo v okolí hotelu se nachází jízdárna, kde je možné zajezdit si na koních, dále park miniatur českých hradů, zámků a jiných zajímavostí - Park Boheminium, kabinková lanovka, s kterou je možné sjet do centra a zpátky, navíc v létě je možnost zajezdit si na horských koloběžkách. Poblíž hotelu se nachází také daňčí obora a procházkou můžete dojít na rozhlednu Hameliku.

V létě je možné využít turistické trasy. Poblíž Mariánských Lázní u obce Drmoul je k dispozici přírodní koupaliště Lido. Golfové hřiště se nachází asi 1,5 Km od hotelu, nedaleko je také lanové centrum, tenisové kurty a jiné. 

V zimě jsou k dispozici běžkařské tratě a lyžařská sjezdovka i s dětskou školičkou. V Mariánských Lázní se koná v zimě také veřejné bruslení na zimním stadionu.

Doporučené výlety:

přírodní rezervace Kladská

rezervace Smraďoch 

zámek Kynžvart

zámek Bečov

zámek Loket

historické centrum města Cheb

Františkovy Lázně

rezervace SOS

Karlovy Vary

klášter Teplá

a jiné

Ubytování:

V hotelu je celkem 86 dvoulůžkových pokojů, z toho 5 apartmá. V hotelu jsou k dispozici 2 bezbariérové jednolůžkové pokoje (v přízemí). Všechny pokoje jsou od května 2012 vybaveny novým nábytkem!

Apartmá má oddělené pokoje, ložnici a obývací pokoj. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, který se dá využít jako přistýlka pro třetí a čtvrtou osobu. Ideální pro 3 osoby nebo rodinu s dvěmi malými dětmi. Apartmá je vybaveno televizí se satelitním příjmem, ledničkou a telefonem. V koupelně je k dispozici rohová vana a fén.

Dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel. Na některých pokojích je možné postele od sebe oddělit. Na pokojích je televize se satelitním příjmem, lednička a telefon. Všechny koupelny u těchto pokojů jsou vybaveny sprchou a fénem. Dvoulůžkové pokoje využíváme za příplatek i pro obsazení 1 osobou. Pokoje nemají vlastní trezor, ale je možné věci uschovat v trezoru na recepci hotelu, který nabízíme našim hostům zdarma.

Stravování:

Snídaně probíhají formou bufetu. Večeře v rámci polopenze 3 chodové menu. 

Možnost doobjednání oběda. 

Možnost stravování také "a la carte".
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz