English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Hotel Polonia

Hotel Polonia

Mariánské Lázně


Hotel Polonia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmá.

Přímo v hotelu najdete služby, které pomohou zpříjemnit Váš pobyt - klasické masáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, suché uhličité koupele, detoxikace organismu, kosmetika, manikúra, kadeřnictví, zapůjčení horských kol, hůlek pro nordic walking. Zajistíme Vám - terapie v solné jeskyni, lázeňské a relaxační procedury, návštěvu bazénu a sauny.

Máte zájem o balíčky v Mariánských Lázních?

Umístění:

Značené turistické trasy, upravené značené cyklotrasy (zapůjčíme kola i cyklomapu). Krytý plavecký bazén, přírodní koupaliště Lido, golofové hřiště, jízdárna, tenisové kurty, squash, posilovny, bowling.

Lyžování - "Skiarea" - 2 vleky + lanovka, sjezdovky pro malé i velké. Upravované bězkařské stopy na golfovém hřïšti a slavkovským lesem.

Ubytování:

Část pokojů je vybavena sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizorem a telefonem, pro levnější ubytování slouží pokoje bez příslušenství. Sprchy a WC jsou na každém patře v dostatečném počtu. Hostům, kteří nemají televizor v pokoji, slouží televizory v 1. patře v klubovně a na chodbě.

Stravování:

V restauraci se 180 místy podáváme snídaně, obědy a večeře pro hotelové i pasantní hosty. Vybrat si můžete z hotových jídel, minutkových pokrmu, specialit, zeleninových salátu a moučníků.

Kavárna s 50 místy nabízí široký sortiment káv, teplých i studených nápojů, moučníků a zmrzlinových pohárů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz