English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Hotel PELIKAN

Hotel PELIKAN

Mariánské Lázně


Hotel  PELIKAN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Pelikán je umístěný v luxusní čtvrti Mariánských Lázních. Hotel se nachází 2 km od centra města a 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány.

Hotel má 22 dvoulůžkových pokojů a sousedící depandanci, která má 2 dvoulůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s lednicí a terasou do zahrady.  

Hotel zajišťuje na objednávku masáže přímo v hotelu, školení, pobytové a poznávací zájezdy, pobyty fotbalistů s pronájmem fotbalového hřiště. Recepce hotelu zajišťuje lázeńské procedury, prohlídky města a okolí s průvodcem, tenis, golf, plavecký bazen, pronájem fotbalového hřiště ,lov divoké zvěře, rybolov ,dopravu autobusem nebo osobním vozem, prohlídku Plzeňského pivovaru nebo pivovar v Chodové Plané.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou standartně zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou. Některé pokoje jsou vybaveny přistýlkou.

Stravování:

Hotel má vlastní restauraci s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně. Stravování je možné a la carte nebo zajišťujeme polopenzi ale i plnou penzi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz