English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Lázeňský Hotel Kriváň ****

Lázeňský Hotel Kriváň ****

Mariánské Lázně


Lázeňský Hotel Kriváň ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Tento hotel má skvělou polohu přímo proti kolonádě v centru lázeňské zóny. Více než polovina pokojů má balkón s jedinečným výhledem na střed města.
Naše hosty jistě potěší nabídka 30 útulně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek.

Kompletní procedury našeho balneoprovozu, kterých můžete využít po vstupní prohlídce lékaře: masáže, koupele, laser, parafín, inhalace a mnoho dalšího.

V areálu je k dispozici vlastní hlídané hotelové parkoviště. Kapacita je 6 osobních aut.

Umístění:Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Osm pokojů je s bezbariérovým přístupem, k dispozici je hotelový výtah.
Stravování:V posledním poschodí budovy je umístěná útulná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou, kde si můžete pochutnat na rozličném množství kulinářských specialit.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz