English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Orea Spa Hotel Bohemia

Mariánské Lázně


Orea Spa Hotel Bohemia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Secesní Orea Spa Hotel Bohemia byl postaven již v roce 1904. Nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, a v luxusních apartmánech v depandanci Anglický Dvůr.

Pobyt Vám zpříjemní možnost využití hotelové sauny. Pro naše hosty poskytujeme komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu.

V hotelu Anglický dvůr bylo vytvořeno 10 luxusních apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitními programy a radiovými stanicemi, telefonem s možností přípojky na fax a internet, minibarem a trezorem. Depandance Anglický Dvůr je 3patrový objekt s jedním výtahem. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány na hotelu Bohemia. Tam je i poskytován léčebný program.

V bezprostřední blízkosti hotelu Vám je k dispozici parkoviště.

Máte zájem o balíčky v Mariánských Lázních?

Ubytování:

Hotel má 76 pokojů (9 jednolůžkových, 63 dvoulůžkových a 4 apartmá). V každém pokoji je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC.

Stravování:

Hotelovým hostům je k dispozici kavárna a restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz