English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Orea Spa Hotel Palace Zvon

Mariánské Lázně


Orea Spa Hotel Palace Zvon
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí svým hostům oddech v příjemném prostředí secesního stylu 19. století. Hotel v současné době nabízí 233 lůžek ve 126 pokojích (19 jednolůžkových, 97 dvoulůžkových pokojů a 10 apartmá).

Nově je v hotelu také k dispozici sauna, parní lázeň a bazén s protiproudem. Hotel nabízí širokou nabídku různých léčebných a wellness programů. Pobyt v hotelu doporučujeme hostům, kteří si chtějí odpočinout od každodenního stresu.

Ubytování:

Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým italským nábytkem, televizí se satelitními programy, telefon s přímou volbou, sejfem, minibarem a koupelnami s WC, sprchami nebo vanami a fénem. Z pokojů situovaných na Hlavní třídu je krásný výhled na kolonádu a "Zpívající fontánu".

Stravování:

Příjemné chvíle lze strávit v hotelové restauraci Palace s letní terasou. Nejen hosté hotelu zde najdou velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace Zvon a Ludvík XIV. nabízejí bohatý výběr pokrmů formou bufetových stolů.

Chloubou hotelu je kavárna Opera, která si již po dvě století zachovává svůj styl a jedinečnou atmosféru. V kavárně Opera hraje živá hudba k tanci.

Klimatizace ve všech společenských prostorách.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz