English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Pension Edinburgh

Pension Edinburgh

Mariánské Lázně


Pension Edinburgh
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension byl zrekonstruován do své původní podoby tak, jak byl na začátku minulého století postaven, při zachování všech původních stavebních prvků, jako např. velké a prostorné masivní dveře, vysoké stropy, prostorné a dominantní schodiště s litinovým zábradlím, dekorativní doplňky schodiště z pravého broušeného kamene, dřevěné leštěné podlahy, špaletová dřevěná okna s mosaznými doplňky, ručně kované kliky, mozaiková původní dlažba na chodbách a další.

Hosté mají kdykoliv k dispozici telefon a zdarma k použití internet.Zajišťován je i transport po městě a na přání dovoz i odvoz na letiště i jinam po celé ČR dle přání hostů.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku a po celou noc je parkoviště osvětleno.


V letním období jsou k dispozici dvě terasy, z čehož jedna je určena převážně pro hosty penzionu a podávají se na ní snídaně.


V penzionu jsou k dispozici mapy a veškeré potřebné informace, týkající se jak přímo Mariánských Lázní,tak i okolí. Přímo v penzionu je půjčovna horských kol a k dispozici jsou taktéž mapy s vyznačenými cyklostezkami.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny TV s digitálním sat.příjmem,sprchami s vodní masáží,pokojovým trezorem,termostaty pro regulaci teploty,župany a minibarem.

Stravování:

SCOTTISH PUB je umístěn přímo v pensionu a je otevřen od 16 hod do pozdních večerních hodin. Je zde k dostání největší výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v Mariánských Lázních včetně šedesáti druhů whisky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz