English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Rezidence Golf ****

Rezidence Golf ****

Mariánské Lázně


Rezidence Golf ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komfortní pokoje Rezidence Golf jsou určeny pro velmi náročné hosty. Celoročně nabízíme ubytování golfistům, rodinám s dětmi, ale rovněž firemním kolektivům.

Ubytování v mariánskolázeňské Rezidenci Golf je inspirováno přírodou, do níž je hotel zasazen. Je zařízen kvalitním dřevěným nábytkem, vkusnými látkami a dekoracemi, které podtrhují uklidňující výhled do okolní zeleně.

Umístění:

Mariánské Lázně jsou světově proslulé lázeňské středisko, které je vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Krásná příroda Slavkovského lesa nabízí široké možnosti aktivního vyžití. Ať se už jedná o horskou či silniční cyklistiku, horskou turistiku, plavání, tenis, fotbal, sportovní letectví, hokej, běh, nordic walking, myslivost, klasické či alpské lyžování (jsou zde 2 sjezdovky, jediné v pohoří Slavkovský les), hlavní lákadlem ale vždy bylo a bude místní proslavené golfové hřiště Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

Ubytování:

Standard Room: 18 dvojlůžkových pokojů (z toho 5 twinů) se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Průměrná velikost pokoje je 28 m 2 a přistýlka zde není možná. Některé pokoje však lze mezi sebou propojit. 3 pokoje mají vlastní terásku.

Deluxe Room: 6 prostorných pokojů (z toho 1 twin přizpůsobený pro potřeby HCP) se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Pro zvýšení Vašeho pohodlí jsou pokoje vybaveny gaučem. Od této kategorie mají přistýlky zelenou. 4 z pokojů mají vlastní balkón.

Junior Suite: jediný pokoj tohoto typu se skládá z ložnice a obývací části, v obou místnostech naleznete LCD televizor. Standardně je pokoj vybaven minibarem, trezorem i telefonem a koupelna sprchovým koutem. Tento pokoj lze propojit s dalším dvojlůžkovým, takže i početná rodinka může bydlet pospolu.

Executive Suite: 3 mezonetové apartmány jsou symbolem opravdového luxusu. Koupelny se sprchovým koutem, minibar, trezor a telefon jsou samozřejmostí, obě patra jsou vybaveny LCD televizorem. Prostorné obytné části lze využívat i k potřebám meetingů, v patře se nachází ložnice. Jeden z pokojů disponuje vířivou vanou pro dva, je tak vhodný nejen pro novomanželské pobyty.

Stravování:

Jste zvyklí na vynikající kuchyni bez kompromisů? V Rezidenci Golf najdete útulnou restauraci s terasou či zimní zahradou, kde si můžete vybrat z českých i světových kulinářských specialit. V jídelním lístku pamatujeme i na nejmenší strávníky, kvalitní kuchyni tak můžete vždy dopřát i svým dětem.

Maui Restaurant vedou manželé Duškovi. V Mariánských Lázních si získali vynikající renomé svým důrazem na gastronomii v té nejvyšší kvalitě.

V našem menu najdete lokální i mezinárodní speciality. Používáme zásadně čerstvé suroviny, denní i sezónní menu průběžně obměňujeme. Gastronomické zážitky umocňuje pohotová a příjemná obsluha, interiér restaurace stylizovaný v duchu okolní přírody či velmi kvalitně vybavená vinotéka, z níž si vybere i nejnáročnější milovník vína.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz