English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Nové Hamry > Hotel Seifert

Hotel Seifert

Nové Hamry


Hotel Seifert
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Seifert se nachází  v centru Nových Hamrů. V hotelu se nachází stylová nekuřácká restaurace, Grill bar a společenský sál s kapacitou až 100 lidí. Restaurace je otevřená od 10 do 22 hodin a nabízí široký výběr z české a mezinárodní kuchyně. Rekreační a chalupářská oblast Nové Hamry se stala velmi vyhledávaným letoviskem a místem odpočinku nejen pro krásnou přírodu, ale také pro čisté ovzduší, které patří podle posledních průzkumů k nejčistším z celého Krušnohoří. Zde se dá prožít ideální dovolená v kterémkoliv ročním období. Letní je ideální pro cykloturistiku a pěší turistiku. V zimě je jeho poloha nedocenitelná pro zimní sporty. K dispozici je přímo v obci sjezdovka . Z dalších aktivit, které nabízejí Nové Hamry a okolí, jmenujme například nordic walking, bungee trampolínu, krytý bazén s kurzy plavání a aquazorbingem, rybaření, houbaření, horolezectví či rafting. V obci je fotbalové hřiště  a volejbalový kurt, lze zajistit masáže.

Umístění:

Hotel Seifert se nachází v Nových Hamrech v srdci Krušných hor. Malebnou obec obklopují vysoké lesnaté vrchy, z nichž nejimpozantněji působí masiv Tisovského vrchu (Pajndl) s historickou kamennou rozhlednou. Údolí Rolavy je branou přírodního parku Jelení vrch. Výlety do okolí: Vlčí jámy, Rýžovna, salaš Rýžovna, rozhledna Blatenský vrch, Plešivec a Tisovský vrch s rozhlednou Pajndl, Horní Blatná a muzeum těžby cínu, Krušnohorská magistrála, Blatenský příkop, Božídarské rašeliniště, Jáchymov - královská mincovna a důl Svornost, Ježíškova cesta na Božím Daru, přírodní park Přebuz, Nejdek, Krušnohorský Semmering, Palác princů a zámek v Ostrově, Židovský hřbitov v Hroznětíně, Hrad Loket, Svatošské skály, Bečov nad Teplou - zámek Bečov a muzeum historických motocyklů a hraček. Možnost zajištění výletů hotelovým mikrobusem (8 osob + řidič) do Karlových Varů (25km), Mariánských Lázní (70km), Františkových Lázní (70km) či Chebu (60km), ale i vyhlídkových letů do okolí z mezinárodního karlovarského letiště.

Ubytování:

Hotel Seifert nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. Kapacitu mnohých pokojů je možné navýšit o přistýlky.

Stravování:

K Hotelu Seifert patří nekuřácká restaurace Seifert. Ta je otevřená denně od 10 do 22 hodin a nabízí široký výběr tradiční české kuchyně a kuchařských specialit. V letní sezóně lze posedět a občerstvit se pod slunečníky na dvou hotelových zahrádkách s obsluhou a kapacitou až 70 osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz