English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Ostrov > Hotel Subterra

Hotel Subterra

Ostrov


Hotel Subterra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Subterra *** se nachází v klidné části města Ostrov a nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, gastronomii se zaměřením na kachní a husí speciality a rodinnou atmosféru. Hotel Subterra disponuje celkem 27 pokoji v tomto složení: 21 x pokoj dvoulůžkový, 4 x pokoj jednolůžkový a 2 x pokoj třílůžkový. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, SAT LCD TV, WIFI připojení k internetu. Gastronomický zážitek vám poskytne nově otevřené restaurace Duck Restaurant, kde si můžete pochutnat na kachních a husích specialitách. V hotelové restauraci je 50 míst k sezení a při pěkném počasí si můžete užít posezení na letní terase. Zpříjemnit svůj pobyt je možné v nově vybudovaném wellness centru, kde naleznete finskou saunu, infračervenou saunu, parní lázeň, vířivku, masážní sprchy a odpočinkovou místnost. V nabídce wellness centra najdete také několik druhů masáží. Parkování je přímo u hotelu Subterra.

Umístění:

Centrální poloha hotelu je ideálním výchozím bodem pro mnoho turistických atrakcí v Krušných horách. Milovníkům přírody, turistům a příznivcům letních i zimních sportů a rekreací nabízí množství tras, úkazů a lokalit jako např., nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec ( 1244 m n.m. ) a nejvýše položené městečko ve střední Evropě Boží Dar ( 1028 m n.m.) s jeho rašeliništěm. Dále např. blatenský vodní příkop, nedaleké propadliny Vlčí jámy s jeskynním ledem či Celní skálu a 70 m dlouhou ve skále vytesanou stezku ve Stráži nad Ohří aj. V zimě pak kilometry upravených běžeckých tras i sjezdovky a lanovky horských středisek Abertamy, Pernink, Boží Dar, Horní Blatná, Jáchymov.

Ubytování:

Hotel Subterra disponuje celkem 27 pokoji v tomto složení: 21 x pokoj dvoulůžkový, 4 x pokoj jednolůžkový a 2 x pokoj třílůžkový. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, SAT LCD TV, WIFI připojení k internetu. Dětská postýlka a přistýlka je na vyžádání k dispozici.

Stravování:

Gastronomický zážitek vám poskytne nově otevřené restaurace Duck Restaurant, kde si můžete pochutnat na kachních a husích specialitách. V hotelové restauraci je 50 míst k sezení a při pěkném počasí je k dispozici posezení na letní terase.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz