English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Skalná > HOTEL GARNI VILDŠTEJN

HOTEL GARNI VILDŠTEJN

Skalná


HOTEL GARNI VILDŠTEJN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v městečku Skalná s vodním románským hradem, 15km od Chebu a nedaleko hraničních přechodů do SRN. Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotelovým hostům je k dispozici společná TV+SAT, internet, kulečník, sauna, whirpool, masáže, posilovna a uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu.
Umístění:Městečko Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století leží 15 km od historického města Cheb, nedaleko hraničních přechodů do SRN. Skalná nabízí výlety do nedalekých západočeských měst Františkovy Lázně - 5 km, Mariánské Lázně - 45 km a Karlovy Vary - 60 km. Zajímavé jsou také nedaleké kulturní památky - hrady Seeberg, Loket, Chebský hrad, klášter Teplá či zámek Kynžvart Nabízí se zde možnost výletů pro pěší i cyklisty do překrásné okolní přírody obklopující Skalnou.
Ubytování:Pro hosty jsou připraveny útulně vybavené jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím.
Stravování:V rámci hotelu se hostům nabízí využít služeb restaurace "Hospůdka na Chaloupce", vzdálená 150 m od hotelu, která nabízí příjemné posezení v útulné chaloupce s kuřáckou a nekuřáckou restaurací.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz