English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Petra Garni

Hrabušice


Hotel Petra Garni
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Petra** poskytuje ubytovací a stravovací služby od roku 1997. Nachází se v obci Hrabušice a svým klidným prostředím je vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro náročnější hosty, kteří hledají po toulkách Slovensku rájem pohodlí a relax. Během tohoto období si získal klienty hlavně z Polska, Čech a Maďarska.
V dnešním světě, kdy se klade důraz na zdravý životní styl chceme, abyste i v našem hotelu našli oázu zdraví. Kvalita života závisí hlavně na odpočinku, stravy, kondice a prostředí. My Vám nabízíme odpočinek v krásném prostředí Slovenského ráje a Vysokých Tater. Při túrách získáte vynikající kondici a po náročném dni Vám nabízíme stravu, která odpovídá zdravému životnímu stylu.
Naším hlavním cílem je zajistit pro Vás všechny služby, abyste byli spokojeni v našem hotelu zdraví.
Hotel má vlastní parkoviště a je možné v hotelu si zapůjčit nebo uskladnit kola či lyže. Příjemné posezení na Vás čeká v hotelové restauraci a kavárně s terasou, kde si večerní chvíle můžete zpestřit hraním kulečníku, šipkami a prohlížením krásných knížek a informačních letáčků o Slovenském ráji a okolí. K dispozici je také i poker stůl. Osobní věci si můžete uložit bezpečně v hotelovém trezoru bez poplatku.
Po namáhavých toulkách po horách a poznávání památek čeká na Vás odpočinek ve finské sauně přímo v hotelu.
V prostorách kavárny je bezplatné WIFI připojení na internet.
Umístění:Slovenský ráj patří mezi nejnavštěvovanější oblasti. Je to národní park, který nabízí velké množství přírodních krás. Náhorní planiny, rokle, soutěsky, jeskyně, vodopády. Hrabušice jsou vstupní branou do krás Slovenského ráje. Jen 15 min. chůze od hotelu se nachází první zajímavý turistický chodníček, Prielom Hornádu, odkud se dá přejít na Podlesok a najdete tam i nejkrásnější turistickou cestičku Suchá Belá.

Výhodná poloha hotelu Vám umožňuje prohlédnout si nejen krásy Slovenského ráje a Vysokých Tater, ale také vyžít se v zimních sportech.
- lyžování v okolních střediscích - Plejsy, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica.
- skalolezectví a ľadolezenie, kde Vám zajistíme odborných průvodců
Krásy přírody si můžete prohlédnout iz koňského hřbetu. V Poblíž hotelu se nacházejí tenisové kurty a 18 jamkové golfové hřiště (Tatranská Lomnica 20km).
Ubytování:Hotel nabízí 9 rodinných apartmánů, 2 dvoulůžkové apartmány a 3 dvoulůžkové pokoje. Celková kapacita hotelu je 47 lůžek a 10 přistýlkou.

V nabídce máme tyto typy pokojů:
- 2x Apartman typ A
- 2x Apartman typ B
- 7x Studio typ C
- 3x Dvoulůžkový pokoj typ D
Rodinné apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro přátele. Každý jeden apartmán má dvě samostatné pokoje, jednu společnou koupelnu. Rovněž jsou dostupné přistýlky.

Vybavení pokojů:
- Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou
- TV nebo rádio
- Některé pokoje mají balkon
Stravování:Součástí našeho hotelu je restaurace, ve které podáváme kontinentální snídani nebo ve formě bufetu. Také se zde podává večeře. V kavárně si můžete příjemně posedět, kde je dostupné:
- zdarma WIFI připojení na internet,
- TV - SAT,
- kulečníkový stůl,
- profesionální poker stůl,
- šipky.
Hlavním zaměřením naší hotelové kuchyně je nabídka zdravé stravy. V létě připravujeme zeleninové bufetové stoly, kde můžete ochutnat čerstvou a chutnou zeleninu, připravenou na různé způsoby. Večer Vám umíme zpříjemnit příjemnou lidovou hudbou, grilovanými specialitami a dobrým pitím.
Ochutnejte v naší nově otevřené pizzerii "El Padrino" skvělou pizzu upečenou klasicky na dřevě s originálními ingrediencemi.
Využijte naše prostory pro uspořádání oslav, akcí nebo školení. V prostorách kavárny je bezplatné WIFI připojení na internet.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz