English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Anna

Hrabušice


Penzion Anna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Anna  se nachází v klidném prostředí v malebné obci Hrabušice, v blízkosti nádherné přírody Slovenského ráje. Zpříjemnit pobyt si můžete relaxem v aquaparku AquaCity Poprad nebo návštěvou termálního koupaliště Vrbov.

Součástí přízemí domu je prostorná restaurace, ve které mají ubytovaní hosté zajištěnou možnost chutného stravování ve formě snídaně a večeří. Příjemně odpočinout si můžete stejně ve venkovním altánu s posezením s možností grilování, opékání a vaření chutného kotlíkového guláše.  Parkování Vašich aut je zajištěno přímo při ubytování.

Ubytování:

Komfortní ubytování v příjemně zařízených pokojích samostatného rekreačního domu, dispozičně je uzpůsoben pro ubytování 16 osob. Dům je tvořen 5 zařízenými pokoji s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou zde dva 2-lůžkové pokoje, dva 3-lůžkové pokoje a jeden větší 5-lůžkový pokoj. Ve výbavě každého pokoje nechybí televize, lednice a WiFi připojení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz