English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Nad Bankou

Košice


Penzión Nad Bankou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion nad Bankou se nachází v srdci historického jádra Košic na Kovářské ulici č. 63. K areálu penzionu patří soukromé parkoviště s 8 parkovacími místy. Penzion nabízí hostům průměrný komfort a skvělou kuchyni, kde se vaří výborné Slovenské jídla a pro náročné gurmány nabízíme speciality ze zvěřiny.
Restaurace má kapacitu 30 - 40 míst, kde je možné uspořádat rodinné oslavy, malé svatby, křtiny, biřmování a narozeninové oslavy. V objektu penzionu se nacházejí 4 typy pokojů
Ubytování:Penzion nabízí svým zákazníkům celkem 13 pokojů: 5 apartmánů (2-3 lůžkové); 8 pokojů (z toho 2 jednolůžkové)

Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené - samostatné sociální zařízení (WC, koupelna se sprchou nebo vanou); TV s plnou nabídkou kabelové televize CABLE Plus; zabudovaný trezor + poplašná a protipožární signalizace; zabudovaná chladnička s minibarem; telefon, na požádání počítač s propojením na internet, fax, kopírovací stroj.
Stravování:

Restaurace má kapacitu 30 - 40 míst, kde je možné uspořádat rodinné oslavy, malé svatby, křtiny, biřmování a narozeninové oslavy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz