English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytovanie AGA

Smižany


Ubytovanie AGA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Ubytování Aga se nachází v malebném prostředí okrajové části obce Smižany v Slovenském ráji na Spiši, blízko známé turistické oblasti Čingov. Výborná poloha ubytování je zárukou ideálně strávené dovolené s bohatými možnostmi trávení volného času pro děti i dospělé.

Celoročně Vám nabízíme příjemné ubytování s celkovou kapacitou 11 lůžek. K dispozici je jedna 3-lůžkový pokoj s televizorem, jedna 4-lůžkový pokoj s televizorem a jedna 4-lůžkový pokoj s balkonem a televizorem.

Příjemně posedět a relaxovat mohou hosté v zahradě ubytování s venkovním posezením a grilem. Na připraveném ohništi si lze připravit chutný guláš či kapustnica, zatímco si budete vychutnávat chlazené pivko či kvalitní vínko. Vaše ratolesti jistě ocení prostornou zahradu u domu, kterou mohou využít k zábavné schovávanou a jiné hry. V případě potřeby si Vaše kola a lyže odložíte ve zvláštní místnosti. Pohodlné parkování Vašich aut je zajištěno přímo při ubytování.
Ubytování:

Vaše společné chvíle strávíte posezením v obývací místnosti nebo při vaření vlastních pokrmů v kompletně zařízené kuchyni, které si vychutnáte v jídelně s televizorem a jídelním stolem s židlemi pro 10 osob. Součástí ubytování je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna s vanou a jedna samostatná toaleta. V celém objektu mají hosté navíc možnost využívat bezplatné WiFi připojení na internet.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz