English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Adršpach > Dita pension - Adršpach

Dita pension - Adršpach

Adršpach


Dita pension - Adršpach
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension DitaRozlehlá přírodní rezervace romantických pískovcových skal Adršpach je rájem pro příznivce pěších túr i cykloturistiky.

Celoroční provoz rodinného penzionu umožňuje využití v každém ročním období. Po celou dobu je Vám k dispozici rozlehlá zahrada, houpačka, kolotoč pro děti, ohniště, úschovna kol a lyží, kuřárna, půjčovna sportovních potřeb a osvětlené parkoviště, WIFI.

Děti od 2 do 10 let za nižší cenu: 1.07. –  02.09.2017 - 290 Kč

                                                                             zbytek roku - 260 Kč / 210,-Kč

Při pobytu 4 a více nocí:  sleva / mimo HS - 1.07. –  02.09.2017/360,-Kč / 340,-Kč / 

S ohledem na roční období a aktuální ceny kontaktujte dispečink ubytování tel: 606611640                               

Umístění:

Ideální poloha a dostupnost skalních měst - Adršpach,Teplické skály,Ostaš, Broumovské stěny.Vhodné pro strávení klidné zimní dovolené, hlavně pro hosty, kteří nemilují přeplněná zimní střediska.Možnost zimní turistiky. Běžky – v celém okolí je široká nabídka upravených běžeckých terénů .Sjezd – nejbližší sjezdovka je vzdálena cca 1 km, dlouhá cca 650 m, upravovaná,umělé zasněžování,večerní lyžování,snowpark. Jízda na koních v zasněženém terénu.

Ubytování:

Pension Dita nabízí ubytování v klidném rodinném pensionu s 2, 3 a 4 lůžkovými pokoji s vlastní sprchou, WC, kuchyní a lednicí,varná konvice a základní nádobí.

Stravování:

Restaurační stravování je možné zajistit v blízké restauraci,resp.dle trasy výletů-rádi poradíme.

Základní nabídka občerstvení v pensionu je volně přístupná a doplňována alko i nealko nápoji, vinný sklípek s moravskými víny - Vinařství Kosík.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz