English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Adršpach > Hotel Javor

Hotel Javor

Adršpach


Hotel Javor
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích a apartmánech, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s otevřeným ohništěm, bar, připojení WiFi, seminární místnost, salónek, dětské hřiště, parkoviště přímo u hotelu a venkovní posezení pod javory s výhledem na Adršpašské skalní město.

Umístění:

V blízkém okolí se nachází Adršpašské skalní město a nedaleko Teplické skalní město. Velmi známé jsou také Broumovské stěny, Ostaš a další. Také je možnost navštívit některé vojenské pevnosti v okolí, Jiráskův rodný dům v Hronově, zámky v Ratibořicích, Náchodě či Novém městě nad Metují, Babiččino údolí atd.

Ubytování:

Hotel Javor nabízí 4 druhy pokojů. Klasické dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové mezonetové apartmány, čtyřlůžková jednopodlažní studia a čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvě studia a jeden apartmán mají k dispozici terasu.

Stravování:

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 10,00 do 22,00 hodin a nabízí hostům výběr z širokého menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz