English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

HOTEL AURUM

Černý Důl


HOTEL AURUM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Aurum se nachází v klidné obci Černý důl v Krkonoších. Ubytovat se zde můžete v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V hotelu se nachází restaurace. Součástí hotelu je venkovní i vnitřní bazén. Dopřát si zde můžete masáže či pobyt v sauně. Přímo v budově se nachází bowling, kulečník nebo šipky. Děti se zabaví ve vnitřní herně nebo na venkovním hřišti s prolézačkami. Multifunkční hřiště v areálu hotelu může sloužit pro tenis, volejbal nebo nohejbal.

Umístění:

Přímo v areálu hotelu najdete mnoho aktivit, které zabaví vás i vaše děti.

Okolní horská krajina vám nabízí mnoho značených stezek, po kterých se můžete pěšky nebo na kole dostat k těm nejznámějším cílům toho nejvyššího pohoří na našem území. Téměř všechny dobře známé vrcholy jsou dosažitelné lanovkou.

V zimě jsou okolní svahy plné sjezdovek různých délek a obtížností. Vybere si téměř každý. Najdete zde i několik lyžařských a snowboardových škol, ve kterých se mohou naučit sjíždět svahy i ti nejmenší. Pro běžkaře jsou připraveny kilometry upravovaných běžkařských tras.

Mnoho zajímavého můžete vidět i v blízkém Polsku, za zmínění stojí muzeum miniatur známých hradů a zámků v Kowarech.

Ubytování:

K dispozici jsou jednolůžkové až dvoulůžkové pokoje a 4 lůžkové apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor a lednici. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně. Za příplatek je možné objednání polopenze nebo plné penze. Všechna jídla jsou podávána v restauraci, která je v budově ubytování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz