English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Pošta

Černý Důl


Hotel Pošta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Pošta je romantický hotel ležící na náměstíčku malebného krkonošského městečka Černý Důl. Hotel Pošta má kapacitu 60 lůžek a nabízí ubytování ve třinácti pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí, jednom apartmánu s kuchyňským koutem a jednom nadstandardně vybaveném apartmánu s kuchyní.

Pro naše hotelové hosty je k dispozici také dětský koutek s posezením a s TV. V hotelu můžete dále využít WiFi připojení po celém hotelu zdarma. V hotelu nechybí lyžárna / kolárna. Pro hosty, kteří k nám přijedou na motorkách máme garáž, kde si mohou bezplatně zaparkovat své motorky (doporučujeme při rezervaci zamluvit, prostor je omezen). Parkování je zdarma před hotelem.

Umístění:

Krkonoše nabízí mnoho aktivit po celý rok. V létě se můžete vydávat na pěší i cyklistické výlety po okolí. Zajímavými cíli jsou Sněžka a Růžová hora nebo Studniční hora. Oblíbený je i sjezd na koloběžkách z Černé hory, na ni se přitom dostanete pohodlně lanovkou. Nedaleko vrcholu této hory se rozléhají rašeliniště s jezery. Vše je pohodlně přístupné po dřevěných chodnících.

V zimě jsou okolní svahy plné lyžařů, kteří hledají dlouhé sjezdovky různých obtížností. Využít lze i lyžařských škol. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí.

Mnoho zajímavých míst naleznete i v blízkém Polsku. Například muzeum miniatur známých hradů a zámků v Kowarech.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením s toaletou, TV SAT a připojením wifi.

Stravování:

Restaurace Pošta neslouží pouze pro hotelové hosty, ale je otevřena po celý den od 10:00 do 22:00+. V naší restauraci si můžete pochutnat na českých i mezinárodních pokrmech a k tomu popít Plzeň nebo Kozla či výborné moravské víno.

Kapacita je restaurace je 60 míst + menší salónek pro 20 osob. Pokud u nás budete chtít uspořádat svatbu, firemní večírek nebo jinou oslavu, můžeme Vám nabídnout velké množství rautů a slavnostních menu dle Vašeho výběru.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz