English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Černý Důl > Penzion Natty

Penzion Natty

Černý Důl


Penzion Natty
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:V přízemí penzionu Natty je umístěna společenská místnost, která je vybavena TV se satelitem a krbem, který ještě umocňuje příjemnou až rodinnou atmosféru tohoto penzionu. V přízemí jsou ještě dvě kuchyňky, kde je možnost samostatného vaření.

Parkování je zajištěno přímo u domu a je zahrnuto v ceně pobytu.

Nově byl vybudován krytý plavecký bazén s protiproudem, saunou a s nabídkou relaxačních masáží. Taktéž byl nově vybudován venkovní gril s udírnou, kde pečeme selátka a krůty. V areálu je k dispozici také dětské hřiště.

Umístění:Penzion NATTY je umístěn v krásném zalesněném prostředí chráněné krajinné oblasti Krkonoš. V těsné blízkosti (cca 100 m) se nachází čtyři lyžařské vleky a dvě nově vybudované sedačkové lanovky (délka 1000 a 700 m). Všechny sjezdovky jsou uměle dosněžovány.
Ubytování: Každý z celkem 12-ti prostorných pokojů (pěti až dvoulůžkových) je vybaven TV, koupelnou a WC.
Stravování:Stravování je zajištěno v objektu. Pro gurmány je tu nabídka sedmi restaurantů přímo v Černém Dole.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz