English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Zámecký Zahradní dům Ratibořice

Česká Skalice


Zámecký Zahradní dům Ratibořice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Stylový Zámecký Zahradní dům Ratibořice je situován ve známém Babiččině údolí v České Skalici. Zdejší ubytování v domě obklopeném zámeckými zahradami nadchne milovníky historie, příběhů Boženy Němcové a krásné okolní přírody.

Zámecký Zahradní dům Ratibořice nabízí ubytování v romantických dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově zařízené a na každého hosta tu dýchne historie. 

V prostorách zahradního domu se mohou návštěvníci zúčastnit některého z nabízených kurzů, přednášek nebo si prohlédnout různé výstavy.

Umístění:

Národní kulturní památka Babiččino údolí se Státním zámkem Ratibořice, Panským mandlem, Rudrovým mlýnem, Starým Bělidlem, Viktorčiným splavem, Rýzmburským altánem, Loveckým pavilonem. Tradiční krajinářské motivy doplňuje i lidová zbožnost zakódovaná do přírody pomocí kapliček. V blízkém okolí historická centra - zámek Náchod, zámek Nové Město nad Metují, zámek Opočno. Dále vodní nádrž Rozkoš. Okolí je mimořádně vhodné pro milovníky přirody, historie, krajinářského kreslení a fotografování. Dále vhodné k pěším výletům, jízdě na kole, surfování, jízdě na běžkách, apod.

Ubytování:

V Zahradním domě nabízíme 3 dvojlůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Každý pokoj je vybaven krásnou samostatnou koupelnou. Na požádání zajistíme přistýlku.

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně, kterou podáváme v salonku či na terase od 8.00-10.00 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz