English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

U Donátů

Deštné v Orlických horách


U Donátů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování U Donátů se nachází v obci Deštné v Orlických Horách. Ubytovat se zde můžete v zařízeném apartmánu pro 4 osoby. V létě můžete využít letní posezení. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi i menší skupiny. Z ubytování v centru města se můžete pohodlně dostat až na vrcholy Orlických hor nebo k místním památkám. Díky výhodné poloze v blízkosti hranic s Polskem, se můžete během několika dní poznat zajímavá místa hned dvou zemí.

Umístění:

Orlické hory jsou vyhledávaným cílem turistů. V letním období jistě oceníte značené pěší i cyklistické stezky, které vás zavedou na ty nejzajímavější místa tohoto pohoří, mezi které se řadí Velká Deštná nebo Šerlich. V zimě jsou okolní svahy rájem pro všechny lyžař. Nachází se zde velké množství sjezdových tratí. Na své si přijdou i běžkaři, pro které jsou upravovány kilometry běžkařských stop.

Od jara do podzimu jsou okolní lesy plné nejrůznějších plodů, které ocení i vaše děti.

Ubytování:

K dispozici je ubytování v apartmánu s vlastním vchodem a kapacitou 4 lůžka. Najdete zde plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnou troubou a dvou plotýnkovým vařičem. V ložnici se nachází manželská postel a patrová postel. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.

Stravování:

Stravu si můžete připravit v plně zařízené kuchyni. Potraviny lze nakoupit v obchodě, který sídlí ve stejném objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz