English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Dvůr Králové nad Labem > PENZION ZA VODOU

PENZION ZA VODOU

Dvůr Králové nad Labem


PENZION ZA VODOU
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Útulný nově postavený rodinný penzion v blízkosti centra Dvora Králové nabízí ubytování v moderně a vkusně zařízených dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, přičemž všechny pokoje mají přístup na internet. Penzion je obklopen překrásnou zahradou s bazénem, posezením u grilu, dětským hřištěm a hřištěm na fotbal či basketbal. Penzion dále nabízí uzavřené parkoviště zdarma, restauraci a možnost využití konferenčních sálů.
Umístění:Královské město Dvůr Králové leží na řece Labi v Krkonošském podhůří. Centrum města je památkovou zónou. V blízkosti penzionu se nachází ZOO – Safari a koupaliště. V rámci výletu je možné navštívit nedaleké katakomby v Jaroměři, pevnost Josefov, barokní zámek Kuks, hrady Pecka, Kost a Trosky či Teplicko-Adršbašské skály. V sousedním Hradci Králové se nachází aquacentrum.
Ubytování:Penzion nabízí 20 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 třílůžkové pokoje, 6 čtyřlůžkových pokojů, 1 pětilůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj LUX. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, barevným televizorem a telefonem. Všechny pokoje mají přístup na internet.
Stravování:Součástí penzionu je i restaurace nabízející skvělé jídlo a příjemné posezení. Jídla jsou připravována z kvalitních surovin a šetrným způsobem. Specialitou jsou pokrmy připravované ve vakuu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz