English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Holín > Parkhotel Skalní město

Parkhotel Skalní město

Holín


Parkhotel Skalní město
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Český ráj patří k nejkrásnějším koutům České republiky. Mimo romantických zámků a hradů nabízí i malebné přírodní scenerie, jejichž východní branou jsou často navštěvované Prachovské skály.

V půvabném prostředí Prachovských skal, s okouzlujícími výhledy do Českého ráje, do kraje i k dalekým horám, na pozemcích malé vísky zničené během třicetileté války, bylo započato roku 1934 se stavbou dnešního Parkhotelu, tehdy nesoucího jméno svého zakladatele Jana Košíčka. Pan hoteliér Košíček tak vybudoval moderní hotel, který je dodnes neodmyslitelnou součástí Prachova.

Od roku 1936 je možné se v tomto v rodinném hotelu s dlouholetou tradicí ubytovat. Hotel, situovaný v rekreačně využívaném parku, je celoročně otevřen nejen pro turisty, ale je i oblíbený svým prostředím k oslavám výročí, svatebním hostinám nebo seminářům.

Pro hosty je k dispozici 28 dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a jedno čtyřlůžkové apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí, TV a přístup k Wi-fi.

Den je možné příjemně zakončit sklenkou vína v hotelovém klubu nebo chutnou večeří ve stylové restauraci, kam se hosté rádi vracejí. V přilehlém salonku je ideální místo pro uzavřenou společnost. Za slunečných dnů lze využít i letní terasy.

Český ráj je svým územím nevelký, avšak jeho pamětihodnosti i krásy přírodní rezervace vybízejí k četným výletům a vycházkám po okolí, které mají co nabídnout jak pěším turistům, tak cyklistům, z nichž mnozí opakovaně využívají hotelové nabídky. 

Umístění:

Okolí hotelu je vhodné pro pěší i cykloturistiku. V areálu hotelu se nachází hřiště na volejbal, líný tenis, badminton, kopanou, dále je k dispozicizapůjčení kol. V Jičíně lze využít tenisové kurty (včetně tenisové školy), squash, aquacentrum (4 plavecké dráhy, dětský bazén, tobogán...), posilovny, bowling, kuželky (4 dráhy). Na letišti vzdáleném 6 km pořádá Aeroklub Jičín vyhlídkové lety (Český ráj, Krkonoše).

Hotel je ideálním odrazovým můstkem pro výlety do Českého ráje.

Ubytování:

Parkhotel Skalní město nabízí 26 dvoulůžkových pokojů standard, 2 dvoulůžkové pokoje Lux, 1 třílůžkový pokoj  a 1 čtyřlůžkový apartmán.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, ventilátor a WiFi. v apartmánu a pokojích Lux mohou hosté využít ledničky.

Stravování:

Restaurace : snídaně 8.00 - 9.30

                 provoz kuchyně: 11,00 - 21,00

                 provoz restaurace: 10,00 - 22,00

 

V létě je možné využít posezení na terase.

Pro uzavřené skupiny je k dispozici salonek.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz